LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

Dálkové ovládání fotopasti pomocí sms zprávDálková správa nebo chcete-li dálkové ovládání fotopasti je velice užitečnou funkcí, která Vám umožní změnit nastavení na dálku a tím ušetřít čas a peníze, vynaložené na cestu k fotopasti. Dálkovou správu je možné využívat u vyraných modelů fotopastí ScoutGuard, UOVision a Ltl Acorn. Každá z výše uvedených značek pojala funkci dálkové správy po svém a tento test Vám pomůže přiblížit možnosti dané značky a vybrat tu správnou fotopast pro Vás!

Obsah testovaných fotopastí
Přejít na Obsah
Úvodem
Co je dálkové ovládání fotopasti a k čemu slouží?
ScoutGuard
UOVision
Ltl Acorn
ZhodnoceníÚvodem - co jsme si vzali na hledáček?

Testovány byly značky ScoutGuard, UOVision a Ltl Acorn. Každá z testovaných značek vyrábí několik modelů fotopastí, které používají stejný koncept dálkové správy. Pokud tedy zvažujete nákup fotopasti a nemůžete se rozhodout mezi dvěma modely stejné značky, funkce dálkové správy bude na obou modelech totožná a bude nabízet stejné možnosti.

Rozdíly mezi značkami najdete zejména v počtu funkcí, které mohou ovládat a změnit nastavení, ale i v odlišném čase zpracování Vašeho požadavku nebo v možnosti použítí mobilní aplikace od výrobce.

Mezi nejduležitější vlastnosti pro používání této funkce patří zejména doba odezvy (čas zpracování) od odeslání požadavku, počet funkcí, které je možné k ovládání použít a způsob ovládání, který může být méně pohodlný (psaní příkazů jako sms zpráv) nebo velice rychlé a efektiní použíání mobilní aplikace pro Android.

Pokud si nejste jisti, co výše uvedené slova znamenají, zkuste kliknout na ODKAZ, kde se muže dozvědět více z těchto technických pojmů.

Předchozí         Následující