LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

Neviditelný externí přísvit pro fotopast

Externí bezdrátový přívit fotopasti

Jako další v pořadí byl testován externí přísvit, který je velice žádaným a hodnotným doplňkem k Vaší fotopasti. Využití najdete nejen v myslivosti, ale i pro zabezpečení objektu. Pojďte se společně seznámit s externím přísvitem a najďete jeho výhody.

Obsah testovaných fotopastí
Přejít na Obsah
Úvodem
Obsah balení
Popis činosti a instalace
Porovnání
ZhodnoceníÚvodem - co jsme si vzali na hledáček?

Jak již bylo jednou zmíněno, externí přísvit najde uplatnění všude tam, kde Vám nativní přísvit fotopasti nestačí. Použití najde v myslivosti, pozorování zvěře, ale i k fotopasti na ochranu majetku.

Na trhu je k dispozici poměrně málo produktu zaměřených na zvýšení dosahu infračevených diod fotopasti. Hlavním důvodem je především fakt, že fotopasti jako takové jsou poměrně mladé a výrobci s těmito doplňkovými produkty začínají.

Dnešní a moderní nativní přísvity fotopastí jsou vyráběny s požadavkem na neviditelnost pro lidské oko. V praxi je taková fotopast velmi univerzální a můžeme tyto instalovat kdekoliv, (na krmelišti, skládkách černého odpadu,...). Za snížené viditelnosti nebo za úplné tmy fotopast přisvítí a pořídí monochromatický snímek (černobílý). Nic není ideální a ani neviditelné přísvity fotopastí nevynikají příliš velkým dosahem a už vůbec neumožní pokrýt dosahem infračeveného přísvitu maximální dosah PIR čidla (18- 25 metrů). V praxi fotopast může vyfotit v noci pachatele nebo zvěř, která bude mimo dosah infračerveného přísvitu, ale právě v dosahu PIR čidla. Takové fotografie jsou nepoužitelné a jako by nebyly. Řešení je použít externí přísvit.

Pokud si nejste jisti, co výše uvedená slova znamenají, zkuste kliknout na ODKAZ, kde se muže dozvědět více z těchto technických pojmů.

Předchozí         Následující