LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

ScoutGuard SG520 PRO W 16GB SD-karta zdarma

16GB SD karta zdarma
kompletní sada baterií zdarma
poštovné a balné zdarma

Konečná cena s DPH 3700   Kč
Cena bez DPH 3058   Kč
dostupnost >SKLADEM

Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W je určena výhradně pro český a slovenský trh. Fotopast nabízí WI-FI funkci, která umožní stažení snímků do mobilního telefonu nebo jiného zařízení podporující WI-FI. Pomocí přibaleného IR dálkového ovladače můžete WIF-FI síť jednoduše aktivovat, stáhnout záznamy a WI-FI funkci opět vypnout. Nikdo tak nemůže fotopast nalést. Oproti stadardní verzi SG520 nabízí naše česká PRO verze nadstandardní funkce PIR prodlevy.


Počet:
Nové fotopasti SG520 dostaly PROFI verzi

Jistě Vás zajímá, co je na této PROFI verzi jiného? Nejvýznamější změny se dočkalo jiné nastavení prodlevy PIR čidla. Menší úpravy se též týkají překladu českého menu, které je nyní srozumitelnější. Co je ale pro kupující nejduležitější, jedná se o českou lokalizaci prodeje. V budoucnu Vás nemusí trápit pozáruční servis, jako je tomu u šedých dovozů, které jsou překupované přes mnoho firem. Takový dovoz Vám neposkytne kvalitní servis. V poslední řadě se změnila krabička. Nový vzhled je lokalizován pro Českou republiku, máte tak jistotu originality.

Určené pro Českou republiku

Firma Bolymedia si českého trhu váží. Standardní řada SG520 dostala české krabičky. Celé balení je kompletně v českém jazyce. Součástí dodávky je český návod, který je přibalen již ve výrobě. Nemusíte mít obavu z šedých dovozů, které jsou bez návodu nebo dostanete návod po zakoupení na SD kartě nebo na email.


Vylepšené funkce nastavení Prodlevy PIR čidla a Časosběru

Základní řada SG520 měla poměrně vážný nedostatek. Prodleva PIR šla nastavit pouze v omezeném intervalu. Nová řada SG520 PRO přináší nastavení intervalu PIR čidla po kroku 5s až po dobu 60 minut. Nebudete tedy na této funkci omezeni. Stejné vylepšení se dostalo i funkci časosběru.

WI-FI fotopast SG520 PRO-W

K dispozici je vyšší model SG520 PRO-W, který je vybaven funkcí WI-Fi. Tento model je stejné velikosti, má stejné funkce a stejně vypadá, je zde navíc pouze WI-FI.

Řešení této fotopasti je ideální. K fotopasti dostanete WI-FI SD kartu TOSHIBA 16GB a dálkové ovládání. Stažení nebo prohlížení snímků je možné přes jakýkoliv chytrý telefon, tablet, počítač, zkrátka přes veškeré zařízení se zabudovaným WI-FI.

Ovladačem spustíte WI-FI síť. Pomocí mobilního telefonu se na tuto síť připojíte a prohlédnete si všechny záznamy. Ty které se Vám budou líbit, si následně můžete stáhnout. Stiskem tlačítka síť vypnete a zařízení můžete opustit. Teď přichází to nejlepší! Protože WI-FI síť si aktivujete vy sami, nikdy se Vám nemůže stát, že Vám fotopast někdo podle vytvořené WI-FI sítě najde. WI-FI síť nevybíjí baterie, protože je zapnuta jen na potřebný čas, než si stáhnete nebo prohlédnete snímky. Zkrátka geniální!

Jednoduché ovládání

Fotopast nabízí k ovládání 3 tlačítka, zapnutí/vypnutí, vstup do menu a manuální focení. Pomocí těchto kláves se pohybujete po menu a přizpůsobujete nastavení. Přední obrazovka umožní miniaturní náhled. Pomocí obrazovky lze přitom fotopast poměrně dobře zaměřit.

Výměna baterií a SD karty

Pokud jde o výměnu baterií a SD karty, nemusíte mít obavy. Fotopast nemusíte brát do rukou. Jednoduše povolíte klipsy, fotopast otevřete a vše je rázem nadosah ruky. Baterie jsou přitom bezpečně odděleny od elektroniky.

Kvalita pořizených snímků

Jak tomu bývá zvykem u fotopastí ScoutGuard, kvalita snímků je na špičkové úrovni. Denní snímky netrpí žádným z problémů přeexponovaných snímků. Noční snímky jsou pro cenovou hladinu této fotopasti na vynikající úrovni. Díky nově osazovaným LED diodám fotopast kvalitně a rovnoměrně osvítí plochu do 10 metrů. Pokud Vám jde pouze o čas, kdy chodí zvěř na vnadiště, můžete tuto vzdálenost prodloužit na 15 metrů.

Kvalita videa

Kvalitní video nebylo nikdy silnou stránkou fotopastí ScoutGuard. Pokud bych měl srovnat video s fotopastí ScoutGuard a video například špičkové fotopasti FORESTCAM, srovnával bych nesrovnatelné. Samozřejmě jako určitá informace je plně dostačující i video s SG520 PRO.

Závěrem srovnání

SG520 PRO série je přesně ta fotopast, kterou jste chtěli - malá, levná, na svojí cenu vykonná fotopast. Pokud srovnáme kvalitu dnes již mrtvého a zastaralého modelu Ltl Acorn 5210, dostaneme lepší fotopast v moderním provedení!

Nesmíme zapomenout na WI-FI model. Jak již bylo řečeno, jedná se o stejnou záležitost jako je SG520 PRO, pouze nabízí možnost připojování a stahování prostřednictvím WI-FI. Toto vidím jako velkou výhodu, nemusíte nikam složitě chodit, neustále něco zaměřovat či rafinově ukrývat! Cena je o 1000 Kč vyšší, ale tato cena zaručuje vyšší komfort!

Specifikace
tabulka vlastností: ScoutGuard SG520 PRO W
Vlastnost Hodnota
České menu ANO
WIFI ANO
Dálkový ovladač ANO
Neviditelný přísvit ANO
Podpora GPRS (přenosy na email) NE
Dualní časovač NE
GSM brána NE
Zobrazovací senzor CMOS senzor 5 megapixel
Objektiv F=2.2mm/FOV(úhel záběru)=55°
Rozlišení fotografií 5/10/12MP
Paměť SD karta ( až 32GB)
Typ osvětlovací jednotky led-diodová super výkonné
IR blesk 14 metrů
Vzdálenost snímání PIR senzorů 10-17m při 20C° normální citlivosti
Výdrž na bateriích až 3 měsíce