LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

FORESTCAM LS870 GEN.2 8GB SD-karta zdarma8GB SD karta zdarma
kompletní sada baterií zdarma
poštovné a balné zdarma

Konečná cena s DPH 4190   Kč
Cena bez DPH 3463   Kč
dostupnost > SKLADEM

Nové a moderní fotopasti FORESTCAM Vás zaujmou nejenom svým zhledem a kompaktností, ale především svou funkčností a důmyslným návrhem. Vysoké krytí IP65 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamíření fotopasti. Zárukou kvalitních záznamu je 12Mpx rozlišení fotografií a rozlišení videa v normě 1080p se zvukem. Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.


Počet:

Recenze fotopasti FORESTCAM LS880/LS870

Nové fotopasti FORESTCAM jsme na trh, jako výhrádní dovozci, uvedli již v Q1 letošního roku. Fotopasti značky FORESTCAM vynikají svou jedinečnou konstrukcí a výborným poměrem cena/výkon. Mezi největší plusy patří vestavěná LCD obrazovka pro snadné zaměření fotopasti, oddělené baterie od citlivých částí a jejich velice snadná výměna. V porovnání s jinými značkami je značka FORESTCAM více než zajímavá. Bohužel v poslední době se v České republice setkáváme s téměř identicky vypadající kopíí této značky.

Podívejte se na přednosti fotopastí FORESTCAM

České menu

Nemusíte mít obavy, že nedokážete fotopast nastavit. Nastavení je opravdu jednochudé a zvládne ho každý!


Rychlost spouště

Rychlost spouště je velice důležitý parametr, který udává dobu, za kterou je fotopast schopna po vstupu na stanoviště pořídit záznam. FORESTCAM s nejnovějším firmwarem nabízí působivou rychlost 0,7s.

Nastavení časovačů

Mezi opravdu silné stránky fotopasti patří management časovačů. Pokud například potřebujete, aby fotopast pracovala pouze v nočních hodinách, není nic jednodušího, než fotopast na časový úsek nastavit. Fotopast umožní nastavit až tři rozdílné časové úseky.

Odesílání snímků na mobil/email (pouze s model LS880)

Díky GSM modulu je možné s fotopastí FORESTCAM LS880 přenášet pořízené snímky rovnou na mobil nebo email. Stačí vložit do fotopasti SIM kartu a můžete odesílat. Budete tak vždy informováni o dění v místě instalace.

Důmyslné uložení baterií

U většiny fotopastí může dojít vlivem vytečení baterií v kombinaci s nevhodným návrhem k nevratnému poškození. Mezi nejrizikovější patří fotopasti LTL ACORN 6210. Problémy jsme již zaznamenali i s řadou LTL ACORN 5310. Umístění baterií ve fotopastech FORESTCAM je naprosto bezpečné, při vytečení baterií stačí pouze odstranit nečistoty bez destruktivních následků.

Samotná výměna baterií je velice snadná.

Zamíření fotopasti s maximální přesností

I zde, pokud jde o zamíření fotopasti má FORESTCAM navrh. Není nic jednodušího, než fotopast nainstalovat a pomocí LCD obrazovky v přední části fotopast velice přesně nasměrovat.

Pokud to světelné podmínky dovolí, lze na fotopasti aktivovat laserové ukazovátko, které přesně zobrazí bod zaměření.

Nyní se podívejte naopak na velice špatné řešení modelu LTL ACORN 6310, které znemožňuje zamíření fotopasti. LCD obrazovka a klávesy jsou umístěny na zadní části fotopasti, které jsou po nainstalování mimo dosah. Pro změnu v nastavení nebo kontrolu nafocených záznamů je nutné fotopast sundat a vzít do rukou.

Jak lze vidět, řešení LCD obrazovky a kláves na zadní části fotopasti modelu Acorn 6310 není moc vhodné. Uživatel nemá absolutně žádnou možnost přesného ani částečného zamíření, prohlížení pořízených záznamů se neobejde bez sundání fotopasti.

Kvalitní fotografie a záznam videosekvencí

Pokud si pořídíte fotopast FORESTCAM, její záznamy Vám budou dělat samou radost. Kvalitní obrazový chipset pořizuje velice pestré a ostré denní záznamy. V noci je využíváno neviditelného přísvitu pro lidské oko, které v případě použití pro myslivost neruší zvěř.

V případě natáčení videosekvencí lze s fotopastí FORESTCAM pořizovat až minutu dlouhá videa v rozlišení fullHD a to včetně zvukové stopy. Kvalita videa v rozlišení 1440x1080 patří k té nejvyšší s jakou se u fotopastí můžete setkat.

Naše firma si uvědomuje potřebu pozáručního servisu a tak jako jediní můžeme nabídnout operativní řešení pozáručního servisu pro fotopasti FORESTCAM přímo v ČR. Naše mnohaleté zkušenosti se servisem fotopastí umožňují provádět komplexní opravy od řešení triviálních problémů až po náročnější úkony.

Na odbrázku vlevo ScoutGuard MG982K-12mHD, oprava napájecí kaskády. Vpravo přepájení zničeného slotu SD karet.

Specifikace
tabulka vlastností: FORESTCAM LS870
Vlastnost Hodnota
Rozlišení fotografií 12MP=4000x3000 / 8MP = 3264x2448 / 5MP = 2592x1944 / 3MP = 2048x1536
Záznam videosekvencí (FullHD / HDReady/ D1)
Záznam zvuku ANO
Vzdálenost snímání PIR čidla 18 metrů
České menu ANO
Dálkový ovladač NE
Neviditelný přísvit ANO
Nastavení jasu přísvitu ANO (5-10-15 metrů)
Podpora GPRS (přenosy na email) NE
Dualní časovač NE
GSM brána NE
Zobrazovací senzor CMOS senzor 5 megapixelů
Objektiv F=2.8, FOV 55° automatická IR clona
Paměť SD karta (8MB až 32GB)
Typ osvětlovací jednotky led-diodová 30ks
IR blesk 15 metrů max
Výdrž na bateriích 3 až 6 měsíců